Popis práce

U.S. Center zubná ambulancia hľadá šikovného a empatického zubného asistenta na posilnenie nášho odborného tímu. Ak máte skúsenosti a záujem o prácu v oblasti zubnej starostlivosti, radi Vás privítame medzi nami!

Pracovná náplň

  • Asistovanie stomatológom a dentálnym hygienikom pri vyšetreniach a liečebných zákrokoch
  • Príprava pracovnej plochy a nástrojov pred a po zákrokoch
  • Starostlivosť o komfort a bezpečnosť pacientov počas návštevy ambulancie
  • Udržiavanie čistoty a sterility v ambulancii
  • Pomoc pri spracovaní a aktualizácii dokumentácie pacientov
  • Zásobovanie a správa materiálu v ambulancii

Požiadavky a zručnosti

  • Absolvovaný odborný kurz alebo školenie pre zubných asistentov
  • Skúsenosť v roli zubného asistenta je výhodou, no nie je podmienkou
  • Vynikajúce komunikačné a medziľudské zručnosti
  • Empatický prístup k pacientom a schopnosť pracovať pod tlakom
  • Znalosť aktuálnych zdravotníckych predpisov a noriem
  • Schopnosť pracovať v tíme a flexibilita

Ponúkame

  • Atraktívne platové podmienky a pracovné benefity
  • Možnosti osobného a profesionálneho rastu
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie
  • Príležitosti pre ďalšie vzdelávanie a odborný rast
  • Práca v rôznorodých projektoch a multidisciplinárnych tímoch

Ak máte záujem o túto pozíciu, zašlite nám svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: . Tešíme sa na Váš kontakt a možnú spoluprácu!