Popis práce

U.S. Center zubná ambulancia hľadá talentovaného a spoľahlivého stomatológa na posilnenie nášho profesionálneho tímu. Ak máte skúsenosti a vášeň pre zubnú starostlivosť, budeme radi, ak sa pripojíte k nám!

Pracovná náplň

  • Poskytovanie kvalitnej a komplexnej zubnej starostlivosti pacientom
  • Diagnostikovanie a liečba zubných ochorení a porúch
  • Navrhovanie a realizácia plánov liečby v súlade s potrebami pacientov
  • Spolupráca s dentálnymi hygienikmi, asistentmi a inými odborníkmi v tíme
  • Aktívne sledovanie nových trendov, technológií a postupov v stomatológii
  • Udržiavanie precíznej a aktualizovanej dokumentácie pacientov

Požiadavky a zručnosti

  • Absolvovaný odborný titul v oblasti stomatológie (MUDr., DDS, DMD alebo ekvivalent)
  • Platná licencia na prax alebo oprávnenie na výkon povolania v krajine
  • Skúsenosť v stomatológii; prax v zubnej ambulancii je výhodou
  • Vynikajúce komunikačné a medziľudské zručnosti
  • Schopnosť pracovať samostatne aj ako člen tímu
  • Znalosť aktuálnych zdravotníckych predpisov

Ponúkame

  • Atraktívne platové podmienky a pracovné benefity
  • Možnosti osobného a profesionálneho rastu
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie
  • Podpora pri odbornej certifikácii a špecializačnom vzdelávaní
  • Práca v rôznorodých projektoch a multidisciplinárnych tímoch

Ak máte záujem o túto pozíciu, zašlite nám svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: . Tešíme sa na Váš kontakt a možnú spoluprácu!